Videoprodukce a mnohem více

Jsme tu pro Vás.Video


Mezi naše nejvýzněmjší služby řadíme především tvorbu videí. Můžeme vám pomoci s tvorbou reklamních spotů, firemních videí, videí pro sociální sítě nebo třeba s videi ze svateb, firemních večírků či sportovních událostí.

Máme bohaté zkušenosti z filmových natáčení a díky tomu vám vždy práci odevzdáme v maximální kvalitě s ohledem na nejmenší detaily.

Používáme nejmodernější techniku a jsme schopni vytvořit video v rozlišení až 8K. Na každé ze složek videa si dáváme maximálně záležet.


Firemní video, Sportovní video, Produktové video, Svatby, Nemovitosti, Plesy, Reklama, Sociální sítě, VideoklipyFoto


Nabízíme profesionální fotografické služby pro různé příležitosti. Tvoříme kvalitní fotografie pro vaše firemní materiály, webové stránky, nebo třeba pro vaše osobní potřeby, jako jsou svatební fotografie nebo rodinné fotografie.

Stejně jako u videa používáme výhradně nejmodernější techniku a postupy.


Studiové foto, Sportovní foto, Produktové foto, Svatby, Plesy, Večírky, Společenské akce, Sociální sítě, NemovitostiDron


Drony jsou stále populárnějším nástrojem pro různá využití. A není se čemu divit - s jejich pomocí můžete snadno a rychle získat neobyčejné záběry, které byste jinak mohli jen těžko získat. Jednou z oblastí, kde se drony skvěle uplatňují, jsou videa nemovitosti. Díky schopnosti dronů létat a pořizovat snímky z ptačí perspektivy můžete nabídnout klientům unikátní pohled na nemovitost.

Pomocí dronu můžeme rovněž vytvářet mapy a 3D modely budov, což je skvělá pomůcka při prodeji nebo pronájmu. Drony jsou také skvělou volbou pro pořizování krajinných snímků a dokumentaci staveb. Dron lze uplatnit od filmového průmyslu po zemědělství, drony jsou skvělou volbou pro pořizování unikátních snímků a získávání cenných informací.


Foto, Video, 3D Modely budov, 2D Mapování, Inspekce budov, Svatby, Reklama, Zemědělství, LivestreamGrafika


Věnujeme se jak tiskové, tak digitální grafice. Naše tisková grafika zahrnuje navrhování a tisk plakátů, letáků, vizitek a dalších tiskovin. Dokážeme vytvořit profesionální design, který přitáhne pozornost vašich zákazníků a podpoří vaši značku.

V digitální grafice se specializujeme na 2D i 3D design. Naši grafici jsou schopni vytvořit atraktivní kreslené i reálné 3D modely, které mohou být využity například pro prezentace nebo simulace. Kromě toho se také věnujeme motion designu a vizuálním efektům (VFX). Dokážeme vytvořit poutavá videa s působivými animacemi a speciálními efekty, které zaujmou vaše publikum.


Tisk, 2D Grafika, Webdesign, 3D Grafika, Motion Design, VFX, Animace, Plakáty, VizitkyLivestream


Livestreaming je v dnešní době stále populárnější způsob, jak sdílet události s širokou veřejností. A my v naší firmě jsme připraveni vám s tímto úkolem pomoci. Naše služby zahrnují profesionální produkci a technické zajištění vašeho livestreamu. Můžeme vám nabídnout širokou škálu možností, od jednoduchých webinářů až po složité konference s mnoha řečníky.

Naši odborníci vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího platformy pro váš livestream, a to včetně nastavení a následného technického zajištění. Díky našemu profesionálnímu přístupu se můžete spolehnout, že vaše událost bude probíhat hladce a bez problémů. Livestreaming je skvělou volbou pro šíření vašeho poselství širokému publiku. A my v naší firmě jsme připraveni vám s tímto úkolem pomoci.


Konference, Hudební koncerty, Sportovní akce, Divadlo, Společenské akce, Fitness třídy, Kongresy, Kuchařské workshopy, Školení a webinářeTechnické výkresy


Technické kreslení je pro naši firmu klíčovou součástí našich služeb. Naši konstruktéři jsou schopni vytvořit profesionální výkresy a technické dokumentace pro různé obory, především pro strojírenství.

Jednou z našich specializací je 3D scanning s přesností až 0,03mm. Díky této technologii jsme schopni získat přesné 3D modely skutečných předmětů nebo budov. Tyto modely pak mohou být využity pro různé účely, včetně návrhů a simulací. Kromě 3D scanningu se také specializujeme na kreslení 2D výkresů a technické dokumentace především v oboru strojírenství. Umíme také překreslit Váš 2D výkres do 3D modelu.


3D Scanning, Převod 2D -> 3D, Výrobní dokumentace, 3D vizualizace, Velkoformátový tisk, Převod souborů, 2D výkresy, 3D modelování, Simulace

Vybrali jste si nebo potřebujete poradit?
Kontaktujte nás